Dobieramy obrazy!

Jak oryginalnie urządzić mieszkanie niewielkim kosztem? Wystarczy użyć nieco wyobraźni i poświęcić czas na poszukiwania oryginalnych dodatków, bo to właśnie w nich tkwi siła wyrazu całego mieszkania. Wchodząc do czyjegoś domu od razu rzucają się nam w oczy właśnie dodatki. I to po nich możemy powiedzieć coś o właścicielu. Czy preferuje maleńkie figurki porcelanowych zwierzątek? A może minimalistyczny styl bez dodatków lub geometryczne kształty?

My możemy sprawić, że nasze mieszkanie będzie zdecydowanie oryginalnie się prezentowało. Jak dokonać tego z klasą i gustem? Postarajmy się obrać jeden trend i kilka (najwyżej!) przewodnich kolorów, chyba, że jeden z nich jest zdecydowanie intensywny – wtedy dwa kolory będą wystarczające. Jak tego dokonać przeczytacie w naszym serwisie.

Bardzo modne stają się ostatnimi czasy obrazy na szkle [axitech.pl] możemy zawiesić je nie tylko na ścianie, ale również zaaranżować jako fronty meblowe, blaty a nawet ławy. Wybierzmy motyw przewodni (może być nawet bardzo delikatny), który będzie przewijał się w poszczególnych elementach.

Ważną częścią naszego mieszkania są…  ściany. Ich kolorystyka, faktura oraz to co jest na nich zawieszone, jest najbardziej zauważalne. Jeśli kochamy tradycyjne obrazy a te szklane nie do końca nam się podobają postarajmy się by obrazy wiszące na naszych ścianach miały podobne ramy. Oczywiście rama powinna pasować przede wszystkim do obrazu, ale ramki drewniane [nielsen.com.pl] w takim zestawieniu  będą oddawać ciepło ścian i piękno obrazu. Rzecz naszego gustu jaką technikę malarstwa czy sztuki wybierzemy.

I pamiętajmy o tym, że mieszkanie najłatwiej zmienić za pomocą dodatków – a będzie to tańsze i przyjemniejsze niż kilkutygodniowy remont.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *