Rick Simpson

Poszukiwane RSHO

W dzisiejszych czasach ludność musi zmagać się z wieloma chorobami, na które nie ma skutecznego lekarstwa. Mówi się, że w XXI wieku medycyna jest na bardzo wysokim poziomie i stale się rozwija, ale wciąż jest wiele znaków zapytania, na przykład padaczka lekooporna czy atakujący zewsząd rak.


Padaczka lekooporna jest to choroba neurologiczna, znana już od wielu lat, na którą obecnie choruje bardzo dużo osób, a na którą nie ma lekarstwa. Chorobę można jedynie nieco oswoić, złagodzić jej skutki, ale całkowite wyleczenie jest zupełnie niemożliwe. Leczenie padaczki łączy w sobie sposoby farmakologiczne i niefarmakologiczne. Do dzisiaj szukane są kolejne rozwiązania dla tego skomplikowanego schorzenia, ale wciąż brakuje tego skutecznego. Jedną z dolegliwości, która również często atakuje ludzi w różnym wieku jest rak. Są jednak osoby, które same zajęły się swoim leczeniem. Przykładem może być tutaj Rick Simpson, który wynalazł coś takiego jak olej z konopi, zwany RSHO. Rick Simpson sam chorował na raka skóry i kiedy nie mogła sobie z jego przypadłością poradzić medycyna, sam zajął się poszukiwaniem lekarstwa i tak doszło do odkrycia RSHO. Teraz RSHO zyskuje sławę na całym świecie i jest poszukiwane przez osoby potrzebujące. Niestety w wielu krajach, również w Polsce, jego posiadanie nie jest legalne.
W sklepach zielarskich czy aptekach kupić można też olej z ziaren konopi, ale specjaliści przestrzegają, że to nie jest to samo. Jego skład nie odpowiada do końca temu, który zawarty jest w RSHO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *