restauracja DaPietro,restauracja włoska

Pyszna kuchnia włoska na wyciągnięcie ręki

Wiele osób twierdzi ,że jedzenie jest jedną z większych przyjemności w życiu i na pewno jest to prawda. Duża część osób eksperymentuje w swojej własnej kuchni by zachwycić swoje kubki smakowe i spróbować czegoś nowego.

Wiadomo jak to w życiu czasem wyjdzie nam coś pysznego a czasem po prostu nasz eksperyment ląduje w śmietniku bo nie da się go zjeść. Można również pójść na łatwiznę i wybrać się do restauracji. Polacy w ostatnich latach coraz częściej sięgają bo kuchnię włoską,ponieważ jest ona prosta i smaczna. Jeśli odwiedzacie lub mieszkacie w Krakowie, wstyd byłoby nie zajrzeć do najlepszej włoskiej restauracji w mieście. Większość wspaniałych smakoszy wie,że mowa tu o restauracji DaPietro,położonej przy samym sercu Krakowa.

Działają już od kilkudziesięciu lat i żaden klient nie wyszedł od nich nie zadowolony. Do dnia dzisiejszego są oni stałymi gośćmi. Serwują oni najlepsze dania kuchni włoskiej takie jak: makarony, pasty, czy też przepyszną pizzę. Restauracja DaPietro ma również szeroko rozbudowaną ofertę win na każdą okazję,które obsługa pomoże nam wybrać.Widać wyraźnie, że każdy powinien znaleźć w tym miejscu coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny.

Wnętrze restauracji jest ciekawie zaaranżowane, piwnice kuszą klientów przyjazną i kameralną atmosferą.Posiada również ogródek letni jak i zimowy.

Nie mając pomysłu na ciekawe spędzenie czasu z drugą połówką w Krakowie warto wybrać to miejsce, czego na pewno nikt nie pożałuje. Wiadomą sprawą jest to, iż restauracja ta posiada dużą grupę zwolenników nie tylko w Krakowie, ale i w innych miastach, turyści są nią zachwyceni. Włoska kuchnia podbija serca osób młodych oraz tych starszych, więc na brak klientów nie można narzekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *