ramy do obrazów

Ramki drewniane

Aby wnętrze naszego mieszkanie było atrakcyjne i przytulne, staramy się ocieplać je różnymi dodatkami. Dzięki temu nabiera ono niepowtarzalnego charakteru, a poprzez takie zabiegi i my czujemy się w nim jeszcze lepiej.

Doskonałym sposobem zindywidualizowania mieszkania będzie na pewno umieszczenie w różnych miejscach naszych zdjęć. Zamiast trzymać zdjęcia w schowanych w szafach albumach warto oprawić je w ramki i wyeksponować.
Jeśli chcemy pięknie wyeksponować nasze zdjęcia idealnie pomogą nam w tym ramki drewniane. Możemy zakupić je w najróżniejszych rozmiarach, dzięki czemu nasze ściany, gablotki czy szafki nie będą wyglądały nudno. Mamy tez do wyboru wiele kolorów- jednym spodobają się ramki drewniane w naturalnym odcieniu drewna, inni wybiorą ramki pomalowane w jednym kolorze lub ozdobione wzorami. Tylko wyobraźnie może być naszym ogranicznikiem, jeśli chodzi o dekorowanie mieszkania.
Można się również pokusić o powieszenie na ścianach pięknych obrazów. Ulubiony pejzaż, portrety naszych przodków czy kolorowa abstrakcja – każdy z tych obrazów na pewno może być dobrze wyeksponowany jeśli dobierzemy do niego pasujące ramy do obrazów. Możliwości na rynku jest bardzo wiele – ciężkie i ozdobne ramy do obrazów doskonale wpasują się w tradycyjne wnętrze, natomiast lekkie i minimalistyczne ramy do obrazów będą dobrze wyglądały w nowoczesnych wnętrzach.
Udekorowanie domu w ulubione zdjęcia z wakacji czy rodzinnych uroczystości oraz powieszenie na ścianach obrazów na pewno uatrakcyjni każde wnętrze.

Zobacz więcej: Nielsen Polska | Ramy do obrazów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *